Icon Image

Velikost

Pokud zvolíte špatnou velikost, na ostatním už nezáleží. Všechno bude od začátku špatně.

Icon Image

Střih

Více citu pro míč nebo naopak pořádné lapky proti tvrdým střelám? Na výběr máte 4 střihy.

Icon Image

Pěna

Materiál dlaně určí, jak tvrdou ránu schytáte nebo taky, jak jisté zákroky předvedete za mokra.

velikost

Změřte si šířku dlaně

Opravdu to udělejte. Obzvlášť, pokud si pořizujete své první BU1 rukavice. Každý výrobce má jiný střih a velikosti si nemusí odpovídat.
střih

Jeden nejlepší střih neexistuje. Ale existuje nejlepší střih pro vás. Proto hledejte takový, který pokryje vaše očekávání.

pěna

4 mm profesionální pěny, která zalepí i dělo zpoza vápna. A aniž byste si u toho vykloubili palec. To je základ všech rukavic BU1.

Contact Grip

Sucho, nebo mokro? Na počasí nesejde, když máte na dlaních 4 mm profi pěny Contact Grip. Je dokonce tak odolná, že se mnozí nezdráhají vzít tyhle rukavice ani na umělku – přestože k tomu nejsou určené. Každopádně bez správné péče toho nikdy moc nechytíte.

modely s contact pěnou

Giga Grip

4 mm měkké profesionální pěny Giga Grip přilepí míč na vaše ruce a ztlumí i ty největší dělovky. To potvrzuje i Honza Laštůvka z Baníku Ostrava. Každopádně bez správné péče toho nikdy moc nechytíte.

modely s giga pěnou

BU1 T1

Tloušťka 3,5 milimetru. Při vývoji této pěny jsme půl milimetru materiálu ušetřili a vaše prsty tak míč dokonale a s citem obejmou. A jestli tato pěna lepí? To se spolehněte! Balón vám z dlaní nevyklouzne ani ve velmi vlhkých podmínkách. Samozřejmě ale, že se musíte o pěnu správně postarat.

modely s BU1 T1 pěnou

BU1 T2

Když jsme ji vyvíjeli, tlačili jsme sice cenu dolů, ale ze skvělého BUjedničkového gripu jsme příliš slevit nechtěli. Nakonec jsme našli tu správnou rovnováhu mezi výkonem a cenou a tato 3,5 mm silná pěna je ta pravá pro juniorské a tréninkové modely. Každopádně také o ni se musíte správně postarat.

modely s BU1 T2 pěnou