rukavice na první pohled pěkné, ale po jednom tréninku a jednom zápase je rukavice poškozená :-( řeším reklamaci ( syn 12 let )
Co rict vic,mlady dostal k 8 narozeninam a rukavice ma i pri cisteni zubu...a dle jeho slov ... ze lepi jako blazen,nemusim zduraznovat😉
Opravdu maximálně spokojeni a to i s komunikací.
Dlouho jsem chytal s rukavicemi od Adidas. Po několika letech jsem udělal změnu a mohu říct že je velmi příjemná. Rukavice sedí perfektně a mají skvělý grip. Jsou robustní a drží i když leje jako z konve. 💪🏻
Urcite skvely vyber z mnoha kusu, kazdy kus je velice kvalitni nakupuju zde rukavice vic jak 5 let a vzdy jsem byl spokojeny
Jsou dobré a sedí dobře na ruce. Sundavání je horší ale jinak jsou perfektní
Rukavice skvěle sedí, asi nejlépe ze značek, co jsme zatím vyzkoušeli. Tentokrát hodnotím hlavně zákaznický servis a celkový přístup firmy BU1. Bohužel jsme rukavice reklamovali - celkové vyřízení bylo během dvou dnů - odeslány nové rukavice a ponechány původní, které syn využije pro trénink. Hodnotím tedy velice kladně a věřím, že rukavice syn využije na mnoho svých tréninků a zápasů. UBU1 budu určitě nakupovat nadále.
Koupila jsem rukavice jako dárek pro svého vnuka ( 10 let).
Je nadšený, velká spokojenost.
Krásné propracování ,na rukou mu sedí perfektně.